Te fundit
Shfletuesi po ngarkohet!
Shqipërisë i rikthehen vizat nëse ndodh kjo gjë. Ja mekanizmi që ka miratuar sot BE dhe KE
11 minuta
Arrestohet biznesmeni shqiptar në Britani, pronar i firmës së lavazheve, Ja arsyeja
49 minuta
Një biznesmen shqiptar është arrestuar në Çartham të Britanisë ditën e djeshme nga policia pasi akuzohet për shkelje të kodit të punës me punëtorët. Ai është Avion Elezi, pronar i lavazheve USA në Çartham të Ajlesfordit në Brita
Djeg veten me benzinë shqiptari në Islandë, donin ta kthenin në Shqipëri
1 ore
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Islandë, një shqiptar rreth 28 vjeç nga Shkupi, ka djegur veten me benzinë. Arsyeja e këtij akti vetëvrasës ishte kthimi me detyrim në Shqipëri që do bëhej nga Islanda. Sipas raportuesit, Islanda po k
Supë domate me djathë dhe bukë të thekur
2 ore
E mbani mend Zhaden me shami? Sot po i ''çmend'' të gjithë
2 ore
Këta binjakë kanë pushtuar zemra e mijëra personave, arsyeja do ju mallëngjejë
1 ore
Shënon gol gjatë ndeshjes, humb jetën pas pak minutash në fushën e lojës
2 dite
Kontroll i papritur në tribuna, polica “çarmatos” ultrasit e Tiranës dhe ja çfarë u gjen
1 jave
Policia e Tiranës duket se e ka marrë seriozisht kontrollin dhe sigurinë në derbi. Sapo ultrasit bardheblu kanë filluar të futen në stadiumin “Selman Stërmasi”, me një kontroll të befasishëm, policia ka arritur të “çarmatosë” gr
EKSKLUZIVE: Ja sa para do të ofrojë klubi italian për Diego Costa
1 jave
Interi po zhvillon deri më tani një edicion me shumë luhatje në Serie A. Për këtë arsye gjatë pronarët kinez po synojnë të ndërhyjnë me forca të shumta për të përmirësuar cilësinë e skuadrës. Sipas mediave britnaike objektiv
Rozana Radi ka një dedikim prekës, dikush i ka munguar për ta mbështetur në skenë...
2 ore
A ju kujtohet Marisoli, aktorja që çmendi burra e gra? Ja ç'ndodh me të sot
7 ore
NASA në alarm, ajo që u filmua në Antarktidë do të jetë rreziku më i madh që i kanoset botës
19 minuta
Kujt i mungon fëmijëria?
37 minuta
Shtatë gjëra të cilat nuk e keni ditur që mund t’i bëni në Facebook
11 ore
A e dini çka tregon logoja e veturës “Audi”?
1 dite
Më të lexuarat
Fjalimi i Enver Hoxhes që tronditi botën
2 dite
Bakllava e shpejtë
1 dite
Tronditet Golemi, burri vetëvaret në banesë, ja letra prekëse që la për të gjithë!
2 dite
Lindjet me operacion, tronditen shkencëtarët: Ja çfarë do ndodhë në të ardhmen
1 dite
Temat
Aksident ajror
Chapecoense
Ergi
Lajme
Lifestyle
Trump