Te fundit
Shfletuesi po ngarkohet!
Rrëfimi i prostitutës: Tmerri që përjetova nga shqiptari edhe kur isha shtatzënë
12 minuta
Kontrollojnë shtëpinë në Elbasan, policët ngelin me gojën hapur nga ajo që gjejnë në frigorifer
4 ore
Foto ilustruese Aleks Pepa është i dyshuari kryesor i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vjedhjen e bankës në Rinas, ndërsa pas shpalljes në kërkim të tij, policia ka bërë kontrolle në banesat e disa prej të afërmve të Pepës n
Harrojini vajzat dhe djemtë me letra angleze, ky vendim prek të gjithë shqiptarët
6 ore
Shumë shqiptarë ëndërrojnë të pajisen me pasaportë angleze, ndërsa për përfitimin e saj zgjedhin të martohen me një shtetas anglez.  Por, duket se kjo metodë është e vjetër tashmë dhe autoritetet britanike e kanë kuptuar. Kësht
Mjeku i kërkon të zhvishet, përgjigja e gruas është epike
6 minuta
Arja dëshiron të tregojë fajësinë e Sarp, por Maral. . . Ja cfare do te ndodhe neser
30 minuta
Keni lëkurë të zbehtë, mpirje të duarve apo probleme me tretjen? Mund të keni mungesë të kësaj vitamine
1 ore
De Biazi viziton shqiptarët e Terekut, Bekim Balaj e surprizon me...
2 ore
Akuzë e ashpër nga Shkodra për Skënderbeun: Ndihmoi Vllazninë të fitonte me Korabin dhe tani...
2 ore
Sokol Jubica, anëtari i Këshillit Bashkiak të Bashkisë Shkodër, ka akuzuar se Skënderbeu ka bërë të mundur që Vllaznia të fitojë me Korabin. Dyshimi i tij lind prej faktit që Krymi, Vrapi e Gocaj janë ndëshkuar me kartonë të verdhë
Njihuni me Roberto Baxhon që do luajë me Kombëtaren shqiptare
3 ore
Magjitë e Roberto Baxhos kanë mahnitur me miliona sportadashës në botë dhe disa prej tyre kanë zgjedhur që edhe fëmijëve t’i vënë emrin Robert, si “Bishtaleci”. Por ka prej atyre që i kanë vënë si emër fëmijëve të tyre edhe e
Armina zbulon për herë të parë propozimin për martesë nga Shkëlzeni
3 ore
VIDEO/ Zbulohet videoklipi i parë i Dafinës, atëherë kur nuk e njihte askush
4 ore
Gruaja thyen vezën, por habitet nga ajo çfarë gjen brenda (VIDEO)
9 ore
Duhet lexuar: Shenjat që tregojnë se nuk do të jeni asnjëherë i pasur
21 ore
Kujdes kur bisedoni me Viber, këtë të keqe të tij kurrë nuk e keni ditur
1 dite
Jepet alarmi, kurrë mos iu përgjigjni këtyre numra telefoni
6 dite
Më të lexuarat
Temat
Bankë
Derbi
Lajme
Moti
Vjedhja