Te fundit
Shfletuesi po ngarkohet!
Më të lexuarat
Superoperacioni, kapen tre grabitësit e bankës në ish-Bllok, ja cfare iu gjeten
3 ore
Vrau gruan me sëpatë, dëshmia e plakut: Më ngriti nervat, do më qëllonte ajo mua
8 ore
Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Veli Dervishin, 73-vjeçarin që vrau me sëpatë gruan e tij në Golem, gjatë kohës që ishi
Aksident i rëndë/ Autobusi përplaset me kamionin, 14 të vdekur dhe 51 të plagosur
8 ore
Një aksident i rëndë me të paktën 14 të vdekur dhe 51 të plagosur ka ndodhur në Tunizi. Siç raportojnë mediat ndërkombëtare, aksidenti ka ndodhur nga përplasja e një autobusi me
Dëshmia e një nëne shqiptare: Lindja me operacion nuk është rruga më e lehtë
3 ore
Frazat që asnjë grua nuk dëshiron t’i dëgjojë gjatë seksit
3 ore
Ja si të hiqni kallot dhe infeksionet e këmbëve, për 1 ditë me 2 përbërës
3 ore
E tmershme/ Ja pse Lorik Cana e la futbollin
42 minuta
Kombëtarja prish bukurinë e "Loro Boriçit", zhgënjen ndaj Marokut
1 ore
Pjesa e parë- Ndeshja nis vrullshëm për kuqezinjtë e De Biazit, të cilët vihen menjëherë në zotërim të topit. Ekipi kundërshtar duket më i tërhequr dhe studion lojën e kuqezin
Shqipëri-Marok, ja formacionet zyrtare
3 ore
Shqipëria: Berisha, Hysaj, Gjimshiti, Mavraj, Lenjani, Xhaka, Gashi, Abrashi, Basha, Hyka, Cikalleshi Trajner: Xh. De Biazi Maroku: El Kajoui, Dacosta, El Mouttaqui, Dirar, El Ahmadi, Amrabat, Fajr, Tannane, En­Nesyri, Bouhaddouz, Aguerd Tr
Zbulohet e vërteta e martesës mes Bleona Qerretit dhe biznesmenit shqiptar
3 ore
Plas sherri mes Encës dhe Noizy-t, ja mesazhet që u zhdukën...
7 ore
Kjo grua e pi gjakun e njerëzve: Ndihem perfekt ... (FOTO)
7 ore
Laci nga Lezha ngacmon vajzën në rrugë, ja si e degjeneroi mamaja e saj (Video)
7 ore
Instagram vjen me një risi, ja për çfarë bëhet fjalë
8 ore
Njihuni me veturën e cila është e mbështjellur me ar
8 ore
Temat
iPhone 7
Lojrat Olimpike
note 7
Pushime
Snapchat
Tërmet